Autograph Sessions

UFC Fan Expo hosts a number of autograph sessions in addition to sessions sponsored by our exhibitors - featuring UFC and Hall of Fame fighters among other celebrity guests. These signings will take place throughout the exhibit hall in the booth locations listed below. Be sure to check back each week as the list of exhibitor-sponsored autograph sessions grow and schedules are released for the UFC hosted sessions.

UFC Sponsored Autograph Sessions

Fighter Booth Company
Pat Barry 1645 Ultimate Fighting Championship
Vitor Belfort 1645 Ultimate Fighting Championship
Stephan Bonnar 1645 Ultimate Fighting Championship
Stephan Bonnar* 2327 Photo Meet & Greet Area
Donald Cerrone 1645 Ultimate Fighting Championship
Arianny Celeste 2327 Photo Meet & Greet Area
Dominick Cruz 1645 Ultimate Fighting Championship
Phil Davis 1645 Ultimate Fighting Championship
Nate Diaz  1645  Ultimate Fighting Championship
Rashad Evans 1645 Ultimate Fighting Championship
Urijah Faber 1645 Ultimate Fighting Championship
Jon Fitch 1645 Ultimate Fighting Championship
Forrest Griffin 1645 Ultimate Fighting Championship
Josh Koscheck 1645 Ultimate Fighting Championship
Chuck Liddell 1645 Ultimate Fighting Championship
Chad Mendes 1645 Ultimate Fighting Championship
Jason Miller 1645 Ultimate Fighting Championship
Cole Miller 1645 Ultimate Fighting Championship
Frank Mir 1645 Ultimate Fighting Championship
Matt Mitrione 1645 Ultimate Fighting Championship
Tito Ortiz 1645 Ultimate Fighting Championship
Kenda Perez 2327 Photo Meet & Greet Area
Chandella Powell 2327 Photo Meet & Greet Area
Amir Sadollah 1645 Ultimate Fighting Championship
Brendan Schaub 1645 Ultimate Fighting Championship
Jake Shields 1645 Ultimate Fighting Championship
Anderson Silva 1645 Ultimate Fighting Championship
Anderson Silva  2327  Photo Meet & Greet Area
Miguel Torres 1645 Ultimate Fighting Championship


Exhibitor Sponsored Autograph Sessions

UFC Fan Expo hosts a number of autograph sessions in addition to sessions sponsored by our exhibitors - featuring UFC and Hall of Fame fighters among other celebrity guests. These signings will take place throughout the exhibit hall in the booth locations listed below. Be sure to check back each week as this list is updated.

*Note: Autograph signings taking place during the hours of 9 – 10 AM each morning are exclusive to UFC Fan Expo VIP & Ultimate Expo VIP ticket holders only.

Friday, October 7

Time Fighter/Celebrity Booth Exhibitor
9 AM - 10 AM* Clay Guida 1701 Silver Star
9 AM – 10 AM* Punkass 1701 TapouT
9 AM – 10 AM* Skrape 1701 TapouT
9 AM – 10 AM* Pat Barry 1701 TapouT
9 AM – 11 AM* Tim Kennedy 2303 Strikeforce
9 AM – 12 PM* Mark Munoz 1613 Xyience
10 AM - 1 PM Mark Hominick 1613 Xyience
10 AM - 11 AM Chuck Liddell 2133 Xbox
10 AM - 12 PM Phil Davis 1437 Headrush
10 AM - 12 PM Matt Mitrione 1437 Headrush
10 AM - 12 PM Joey Beltran 1437 Headrush
10 AM - 12 PM Jason Miller 1437 Headrush
10 AM - 12 PM Scott Smith 1821 Throwdown Industries
10 AM - 12 PM Mike Pierce 1927 BSN
10 AM - 12 PM Tim Credeur 2101 Ranger Up
10 AM – 6 PM Don Frye 1406 GLC Direct
10 AM – 6 PM Duane Ludwig 1406 GLC Direct
10 AM – 6 PM Natalie Skyy 2306 Fight Chix Apparel Inc.
10 AM – 6 PM Chan Sung Jung 2429 Tri-Coasta
10:30 AM - 12 PM Krzysztof Soszynski  1701 TapouT
10:30 AM - 12 PM Stephan Bonnar 1701 TapouT
10:30 AM - 12 PM Punkass 1701 TapouT
10:30 AM - 12 PM Skrape 1701 TapouT
11 AM - 1 PM Tim Kennedy 1138 Texas Army National Guard
11 AM - 1 PM Keith Jardine 1821 Throwdown Industries
11 AM – 1:45 PM Tito Ortiz 2413 Punishment Athletics Enterprises
11 AM – 2 PM Sam Stout 1027 Gaspari Nutrition
11 AM – 2 PM John Cholish 1913 Neocell Corp.
11 AM – 3 PM Chad Griggs 1913 Neocell Corp.
11 AM – 4 PM Gregor Gracie 1913 Neocell Corp.
11 AM – 4 PM Rafael Natal 1913 Neocell Corp.
11:30 AM - 1 PM Chuck Liddell 1527 Academy Sports & Outdoors/Centrury MMA
11:30 AM – 1:30 PM Rashad Evans 1921 StubHub
12 PM – 1 PM Frankie Edgar 1913 Neocell Corp.
12 PM – 1 PM Jon Fitch 2121/2222 TrauMMA Combat Apparel
12 PM – 1 PM Luke Rockhold 2121/2222 TrauMMA Combat Apparel
12 PM – 1 PM Daniel Cormier 2121/2222 TrauMMA Combat Apparel
12 PM - 2 PM Melvin Guillard 1701 Silver Star
12 PM – 2 PM Miesha Tate 1027 Gaspari Nutrition
12 PM – 2 PM Phil Davis 1927 BSN
12 PM – 2 PM Donald Cerrone 1927 BSN
12 PM – 2 PM Brendan Schaub  2201 Revgear
12 PM – 2 PM Tyron Woodley 2303 Strikeforce
12 PM – 3 PM Jon Jones 1613 Xyience
12 PM - 6 PM Miguel Torres 1209 Torres Martial Arts Inc
12:30 PM - 1:45 PM Stephan Bonnar 1401 NGAUGE, Inc.
12:30 PM - 2 PM Clay Guida 1700 Silver Star
12:30 PM - 2 PM Bruce Buffer 1701 Silver Star
12:30 PM - 2 PM Diego Sanchez 1701 Silver Star
12:30 PM - 2 PM Charis B 1701 Silver Star
1 PM - 2 PM Chandella Powell 1437 Headrush
1 PM - 3 PM Chuck Liddell 1437 Headrush
1 PM - 3 PM Dustin Poirier 1437 Headrush
1 PM - 3 PM Mike Pierce 1821 Throwdown Industries
1 PM - 3 PM Tim Kennedy 2101 Ranger Up
1 PM – 4 PM Court McGee 1405 Sweet Sweat
1 PM – 4 PM Renzo Gracie 1913 Neocell Corp.
1 PM – 4 PM Sean Sherk 2227 Training Mask
1 PM – 4 PM Jake Ellenberger 2413 Punishment Athletics Enterprises
1:30 PM - 3:30 PM Urijah Faber 1713 FORM Athletics
1:30 PM - 3:30 PM Mark Munoz 1713 FORM Athletics
2 PM - 3 PM Melvin Guillard 1401 NGAUGE, Inc.
2 PM - 4 PM Miesha Tate 2413 Punishment Athletiics Enterprises
2 PM - 5 PM Dan Hardy 1613 Xyience
2:30 PM - 3:30 PM Pat Barry 1701 TapouT
2:30 PM - 4 PM Donald Cerrone 1701 TapouT
2:30 PM - 4 PM Jake Shields 1701 TapouT
2:30 PM - 4 PM Punkass 1701 TapouT
2:30 PM - 4 PM Skrape 1701 TapouT
3 PM – 4 PM Anthony Njokuani 1821 Throwdown Industries
3 PM – 4 PM Tim Kennedy 2121/2222 TrauMMA Combat Apparel
3 PM - 5 PM Mark Hominick 1437 Headrush
3 PM - 5 PM TJ Lavin 1437 Headrush
3 PM - 5 PM Mike "The Situation" 1437 Headrush
3 PM - 5 PM Ben Rothwell 1437 Headrush
3 PM – 5 PM Gilbert Melendez 2303 Strikeforce
3 PM - 6 PM Frank Mir 1613 Xyience
3 PM - 6 PM Scott Smith 1613 Xyience
3 PM – 6 PM Kyra Gracie 1913 Neocell Corp.
3 PM – 6 PM Keith Jardine 1913 Neocell Corp.
4 PM - 5 PM Court McGee 1821 Throwdown Industries
4 PM - 5 PM Tim Kennedy 1138/2101 Texas Army National Guard/Ranger Up
       
4 PM - 5 PM Matt Mitrione 2121/2222 TrauMMA Combat Apparel
4 PM - 6 PM Chad Mendes 1713 FORM Athletics
4 PM - 6 PM Nate Diaz 1821 Throwdown Industries
4 PM - 6 PM Jon Fitch 1927 BSN
4 PM - 6 PM Forrest Griffin 1927 BSN

Saturday, October 8

Time Fighter/Celebrity Booth Exhibitor
9 AM – 10 AM* Ryan Bader 1701 TapouT
9 AM – 10 AM* Punkass 1701 TapouT
9 AM – 10 AM* Skrape 1701 TapouT
9 AM – 10 AM* Pat Barry 1701 TapouT
9 AM – 11 AM* Tim Kennedy 2303 Strikeforce
9 AM - 9:45 AM* Frank Mir 1613 Xyience
10 AM - 1 PM Sam Stout 1027 Gaspari Nutrition
10 AM - 1 PM Mark Hominick 1613 Xyience
10 AM - 10:45 AM Matt Mitrione 1437 Headrush
10 AM - 12 PM Chuck Liddell 1437 Headrush
10 AM - 12 PM Phil Davis 1437 Headrush
10 AM - 12 PM Jason Miller 1437 Headrush
10 AM - 12 PM Mark Munoz 1713 FORM Athletics
10 AM - 12 PM Mike Pierce 1821 Throwdown Industries
10 AM - 12 PM Tim Credeur 2101 Ranger Up
10 AM – 5 PM Don Frye 1406 GLC Direct
10 AM – 5 PM Duane Ludwig 1406 GLC Direct
10 AM – 5 PM Natalie Skyy 2306 Fight Chix Apparel Inc.
10 AM – 5 PM Chan Sung Jung 2429 Tri-Coasta
10:30 AM - 12 PM Ryan Bader 1701 TapouT
10:30 AM - 12 PM Krzysztof Soszynski  1701 TapouT
10:30 AM - 12 PM Stitch 1701 TapouT
10:30 AM - 12 PM Skrape 1701 TapouT
10:30 AM - 12 PM Punkass 1701 TapouT
11 AM - 1 PM Melvin Guillard 1701 Silver Star
11 AM - 1 PM Tim Kennedy 1138 Texas Army National Guard
11 AM - 1 PM Keith Jardine 1821 Throwdown Industries
11 AM - 1 PM Court McGee 1821 Throwdown Industries
11 AM - 12 PM Miesha Tate 2121/2222 TrauMMA Combat Apparel
11 AM – 3 PM Gregor Gracie 1913 Neocell Corp.
11 AM – 3 PM John Cholish 1913 Neocell Corp.
11 AM – 3 PM Rafael Natal 1913 Neocell Corp.
11:30 AM – 1:30 PM Dan Hardy 2413 Punishment Athletiics Enterprises
12 PM – 1 PM Jon Fitch 2121/2222 TrauMMA Combat Apparel
12 PM – 1 PM Luke Rockhold 2121/2222 TrauMMA Combat Apparel
12 PM – 1 PM Daniel Cormier 2121/2222 TrauMMA Combat Apparel
12 PM – 2 PM Jon Jones 1613 Xyience
12 PM – 2 PM Scott Smith 1821 Throwdown Industries
12 PM – 2 PM Phil Davis 1927 BSN
12 PM – 2 PM Donald Cerrone 1927 BSN
12 PM – 2 PM Brendan Schaub  2201 Revgear
12 PM – 2 PM Tyron Woodley 2303 Strikeforce
12 PM – 2 PM Miesha Tate 2413 Punishment Athletics Enterprises
12 PM – 4 PM Tito Ortiz 2413 Punishment Athletics Enterprises
12 PM - 5 PM Miguel Torres 1209 Torres Martial Arts Inc
12:30 PM - 1:30 PM Urijah Faber 1527 Academy Sports & Outdoors/Centrury MMA
12:30 PM - 2 PM Diego Sanchez 1701 Silver Star
12:30 PM - 2 PM Charis B 1701 Silver Star
12:30 PM - 2 PM Dominick Cruz 1921 StubHub
12:30 PM – 2:30 PM  Tarec Saffiedine 1421 Clinch Gear 
1 PM - 1:30 PM Rashad Evans 1513 US Marine Recruiting
1 PM – 1:45 PM Forrest Griffin 2121/2222 TrauMMA Combat Apparel
1 PM - 2 PM Chandella Powell 1437 Headrush
1 PM - 3 PM Ben Rothwell 1437 Headrush
1 PM - 3 PM Mark Hominick 1437 Headrush
1 PM - 3 PM Mike "The Situation" 1437 Headrush
1 PM - 3 PM Anderson Silva 1837 MusclePharm
1 PM - 3 PM Tim Kennedy 2101 Ranger Up
1 PM - 3 PM Damacio Page 2226 Turtle Up
1 PM – 3 PM Mike Pierce 1927 BSN
1 PM – 4 PM Court McGee 1405 Sweet Sweat
1 PM – 4 PM Mark Munoz 1613 Xyience
1 PM – 4 PM Kyra Gracie 1913 Neocell Corp.
1 PM – 4 PM Keith Jardine 1913 Neocell Corp.
1 PM – 4 PM Chad Griggs 1913 Neocell Corp.
1 PM – 4 PM Sean Sherk 2227 Training Mask
1:30 PM - 3 PM Stephan Bonnar 1401 NGAUGE, Inc.
2 PM – 4 PM Miesha Tate 1027 Gaspari Nutrition
2 PM – 4 PM Forrest Griffin 1927 BSN
2 PM - 5 PM Dan Hardy 1613 Xyience
2 PM - 5 PM Scott Smith 1613 Xyience
2 PM – 5 PM Renzo Gracie 1913 Neocell Corp.
2:30 PM - 3:30 PM Pat Barry 1701 TapouT
2:30 PM - 4 PM Donald Cerrone 1701 TapouT
2:30 PM - 4 PM Skrape 1701 TapouT
2:30 PM - 4 PM Punkass 1701 TapouT
3 PM – 4 PM Anthony Njokuani 1821 Throwdown Industries
3 PM – 4 PM Tim Kennedy 2121/2222 TrauMMA Combat Apparel
3 PM - 5 PM Dustin Poirier 1437 Headrush
3 PM - 5 PM TJ Lavin 1437 Headrush
3 PM - 5 PM Dennis Bermudez 1437 Headrush
3 PM - 5 PM Urijah Faber 1713 FORM Athletics
3 PM – 5 PM Chad Mendes 1713 FORM Athletics
3 PM – 5 PM Jon Fitch  1927 BSN
3 PM – 5 PM Gilbert Melendez 2303 Strikeforce
4 PM - 5 PM Frank Mir 1613 Xyience
4 PM - 5 PM Nate Diaz 1821 Throwdown Industries
4 PM - 5 PM Tim Kennedy 1138/2101 Texas Army National Guard/Ranger Up
4 PM - 5 PM Matt Mitrione 2121/2222 TrauMMA Combat Apparel

Sponsors & Supporters

We use cookies to operate this website and to improve its usability. Full details of what cookies are, why we use them and how you can manage them can be found by reading our Privacy & Cookies page. Please note that by using this site you are consenting to the use of cookies.